Okolica

Inwestycja przy ul. Pszczelnej zlokalizowana jest w południowo-wschodniej części Krakowa – na Ruczaju. W kameralnym budynku znajduje się 23 lokale mieszkalne. Na części dachu zorganizowany jest dostępny dla mieszkańców taras.   

Najbliższa okolica to z jednej strony oaza ciszy i spokoju, wiele terenów zielonych i rekreacyjnych a równocześnie jest to najprężniej rozwijająca się część miasta z ciągle rozbudowywanym  Nowym Kampusem UJ. Poza Nowym Kampusem UJ w bliskim sąsiedztwie (przy ul. Bobrzyńskiego – Grota Roweckiego) znajdują się:

Przy ul. Pszczelnej zlokalizowana jest szkoła podstawowa nr 40 i kilka przedszkoli. W najbliższej okolicy znajdziemy również gimnazjum i Zespół szkół ogólnokształcących. W niedalekiej odległości przy ul. Szuwarowej znajduje się Centrum Sportu i Rekreacji Cascadaa o odległości ok. 1 kilometra odnajdziemy rekreacyjne tereny Zakrzówka.

Łatwy  i  szybki  dojazd  do  wschodniej obwodnicy  Krakowa  gwarantuje  dogodną komunikację  zarówno  z  autostradą  A4  w kierunkach  na  Katowice  i Rzeszów jak i w kierunku do Zakopanego.